O mnie

 

Cześć, jestem Justyna…

 

justyna zienkiewicz

…i wiem też, że szukasz mnie w Google. Ta najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie to moje naturalne środowisko. Ty też je znasz, ale od trochę innej strony. Codziennie szukasz różnych informacji – fajnego hotelu nad morzem, nowych sportowych butów, informacji o książkach, artystach.

Ja codziennie sprawdzam statystyki w Google Analytics, optymalizuję treści pod kątem wyszukiwarek, śledzę wytyczne Google i szukam nowych miejsc i sposobów, aby moi klienci byli zadowoleni, a koszyki zakupowe w ich sklepach pełne.

Zajmuję się pozycjonowaniem stron i promocją biznesu w sieci. Lubię wyzwania i trudne branże, wierząc, że marketing w internecie to nieustanny proces. Proces, który w zależności od włożonej pracy, przynosi wymierne efekty. Przez tę drogę pomogę też iść Tobie.

 

Jeśli masz stronę, bloga, sklep internetowy – to jesteś w dobrym miejscu.

 

Od 2012 roku prowadzę własną firmę, a od 2014 piszę o tym na tym blogu. W międzyczasie zrezygnował ze mnie etat i zaczęłam pracę w domu, rozkręcając na całego własny biznes – agencję marketingową Clue Group, którą współtworzę z Magdaleną Bród. Piękne uczucie, kiedy mogę wyjść przed południem do parku, bo akurat jest słonecznie. Albo w ogóle nic nie robić, jeśli wiem, że praca poczeka.

Oprócz tego, prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim z oceny funkcjonalności stron internetowych.

Staram się, aby artykuły, które publikuję na blogu, kompleksowo wyczerpywały temat – większość powstaje na bazie mojego doświadczenia.

 

Pisano o mnie albo dzieliłam się swoją wiedzą tutaj:

Stworzyłam kurs online Pozycjonowanie bloga krok po kroku – możesz zapisać się na jego kolejną edycję tutaj

 

Prywatnie wsiąkłam w geocaching – grę terenową, w której szukam skarbów. Lubię góry – odnajduję w nich spokój i smak whisky, ale tę na razie odstawiłam, bo jestem na wiecznej diecie. 😉

 

Do zobaczenia w sieci i w realu!

Justyna Zienkiewicz