Konsultacje marketingowe – online

Znasz to uczucie, kiedy pracujesz nad czymś i w pewnym momencie dochodzisz do ściany, której nie jesteś w stanie przeskoczyć? Ja znam.

Wielokrotnie porzucałam projekty internetowe mniejsze lub większe, traciłam początkowy zapał, bo nie byłam w stanie rozwiązać jakiegoś problemu. Szukałam sposobów, czytając poradniki, e-booki, zawzięcie próbując i nic. W końcu się poddawałam.

Teraz wiem, że 1-2 godziny konsultacji z ekspertem, zaoszczędziłyby mi wielu dni i tygodni szukania rozwiązania niejednego problemu. Pozwoliły iść dalej.

Wiele się nauczyłam i dzięki temu dziś moje kompetencje marketingowe są bardzo szerokie.

Właśnie dlatego oferuję Ci konsultacje ze mną. Poniżej możesz zobaczyć, w czym jestem dobra i mogę Ci pomóc.

Na czym się znam?

  • SEO - od 12 lat zajmuję się pozycjonowaniem stron
  • Content marketing - od 10 lat doradzam, jak zdobyć klientów dzięki treściom
  • Budowa marki osobistej - układam strategie startu z marką osobistą w internecie
  • Strony internetowe i sklepy - od 12 lat tworzę je na WordPressie
  • Znam ludzi - jeśli nie świadczę jakichś usług (np. nie robię logo), znam świetnych specjalistów, którzy Ci pomogą

Etapy konsultacji marketingowych

l

Zapoznaję się z tym, czego potrzebujesz

Czytam (jeśli wolisz wypełnienie formularza) Twoje zgłoszenie, aby dowiedzieć się czego potrzebujesz. Rozmawiam (jeśli chcesz porozmawiać przez telefon) i notuję Twoje największe „bolączki”, aby podczas konsultacji móc o tym porozmawiać.

Analizuję Twoje miejsca w internecie

Jeśli masz – przeglądam Twoją stronę internetową, to, jak prezentuje się w Google. Jeśli masz podpięte statystyki, sprawdzam, skąd przychodzą do Ciebie potencjalni klienci, czytelnicy.

Konsultujemy!

Po ustaleniu terminu konsultacji…konsultujemy. Podsyłam Ci link do Google Meet i rozmawiamy na temat Twojego biznesu. Masz problem z newsletterem, pomysł na nowy projekt, nie wiesz jak zwiększyć ruch z Google? Postaram się w ciągu godziny rozwiać jak najwięcej Twoich wątpliwości.

Działasz i wdrażasz

Konsultacje są po to, aby dać Ci wiatru w żagle. Mają rozwiać Twoje wątpliwości, dać odpowiedzi na pytania, zachęcić Cię do działania. Czasem godzina, czy dwie konsultacji nie wystarczy – możesz umówić się ze mną na kolejne. Najważniejsze jest to, że masz za sobą pierwszy krok.

Potrzebujesz pomocy? Napisz!

11 + 5 =