Współpracuj ze mną!

Bloga justynazienkiewicz.pl tworzę dla ludzi tak, jak ja, zainteresowanych marketingiem w internecie. Pod tą nazwą działam od października 2016 roku – wcześniej możesz kojarzyć mnie z bloga 8razy5.pl – postanowiłam przenieść cały swój dobytek właśnie tutaj.

Piszę o prowadzeniu biznesu i odpoczywaniu od niego. O narzędziach marketingowych i mechanizmach, którymi rządzi się reklama w internecie. Z uwagą śledzę poczynania innych – na blogach i portalach branżowych.

Kto mnie czyta?

Przede wszystkim freelancerzy – osoby, które pracują na własny rachunek – copywriterzy, blogerzy, graficy, twórcy stron internetowych, osoby zajmujące się marketingiem – posiadające firmę lub zamierzające ją założyć. Nie brakuje też osób, które są tylko jeden krok od rzucenia etatu.  Na bloga trafiają też czytelnicy, którzy szukają sposobów i pomysłów na promocję swojej firmy w sieci.

Blog co miesiąc generuje ruch na poziomie 10 tys. odsłon.

Wiek i płeć rozkładają się następująco:

Facebook

facebook statystyki

Współpraca

Jestem otwarta na różne formy współpracy na blogu, m.in.:

  • patronat nad akcją, wydarzeniem, produktem lub usługą – w tym artykuły sponsorowane, bannery na blogu – na wyłączność
  • artykuły sponsorowane zgodne z tematyką bloga i moimi osobistymi przekonaniami
  • testy i recenzje produktów i usług
  • konkursy dla czytelników
  • inne formy współpracy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się ze mną, korzystając z formularza kontaktowego. Jeśli nie masz pomysłu na współpracę, również napisz – na pewno razem coś wymyślimy. Na życzenie wysyłam dokładne statystyki bloga.