Dziś będzie trochę prywatnie, trochę biznesowo, ale te drogi w moim przypadku pięknie się łączą. Moja wspólniczka, z którą tworzę Clue Group, Magda, rzuca etat, czyli od 1. czerwca będzie już zupełnie na swoim. Stwierdziłyśmy, że do dobry moment, aby nabrać wiatru w żagle. Nabrać go na tyle, aby…wynająć biuro! Nie myślałyśmy, że to stanie się tak szybko, ale stało się. 4 godziny temu wynajęłyśmy fajne biuro w fajnej lokalizacji we Wrocławiu.

Biuro i co dalej?

Biuro da mi przede wszystkim możliwość oddzielenia życia prywatnego od zawodowego (no dobra, chociaż trochę). Praca w domu jest fajna z różnych względów, pisałam o tym wielokrotnie. Jednak po 2 latach pracy w ten sposób, dochodzę do wniosku, że biuro to dobry pomysł. Dlaczego? Przede wszystkim trochę zaczęło mi brakować tego, czego ludzie na etacie serdecznie nienawidzą. Dojazdów do biura. Pracy w innym miejscu, niż to, w którym jem, imprezuję, odpoczywam. Brakowało mi tego wyjścia z domu, z piżamy. To jedna sprawa. Kolejną są ludzie. Ludzie, których spotykam w drodze do pracy i tych, których spotykam w biurze. (o tym więcej za chwilę).

Startujemy 1. czerwca i to mocno, bo zaczynając od małego remontu (szukamy fajnych kolorów na ściany) i małego urządzenia.

No dobra, miało być o ludziach w biurze. To jest. Szukamy ludzi na staż.

Staż w Clue Group

Szukamy stażystów do naszego biura, od 2. tygodnia czerwca (do tego czasu ściany zdążą pewnie wyschnąć ;)). Jeśli jesteś z Wrocławia i chcesz zdobyć fajną wiedzę pod moim i Magdy okiem, to zapraszamy. Jeśli nie jesteś, a znasz kogoś – podaj dalej!

 

Szukamy Cię, jeśli:

 

 • lubisz pisać dłuższe i krótsze treści,
 • sprawnie korzystasz z internetu.
 • z Facebookiem jesteś “na cześć”, ale ogarniasz też inne serwisy społecznościowe.
 • chcesz zdobyć fajną wiedzę z różnych obszarów (SEO, content marketingu, blogowania, WordPressa, mediów społecznościowych), a przy tym dać coś od siebie.
 • jest dyspozycyjny/dyspozycyjna min. 3 dni w tygodniu. (do dogadania kiedy).

 

Co Ci proponujemy?

 

 • Wiedzę z zakresu SEO, copywritingu, content marketingu, WordPressa, blogowania, mediów społecznościowych, tworzenia kursów online.
 • Szkolenia z wyżej wymienionych obszarów – będziesz chciał się czegoś nauczyć, czegoś dowiedzieć – przyjdź, powiedz, Magda, Justyna, chcę to wiedzieć, zrób mi szkolenie.
 • Pracę w fajnym biurze na wrocławskich Krzykach.
 • Kawę/herbatę, a może pójdziemy i za korpo zwyczajami i zrobimy piątki z owocami. 😉
 • Pieniądze. Temat zapewne ciężki, jak moja głowa po całym dniu pracy. Ile? OD 700 zł netto. Podkreślam OD i czekam na komentarze bystrzaków, którzy tego nie wyłapali. DO? Pokaż nam, ile potrafisz. Darmowe praktyki? Niewykluczone. Przeczytaj dlaczego.
 • Czas? 1-3 miesiące.

 

Jesteś studentem i szukasz pomysłu na praktyki studenckie w ciekawym miejscu? Też napisz! Przeczytaj przy okazji o 6 powodach, dla których warto robić coś na studiach.

 

Chcesz?

 

Jeśli chcesz do nas dołączyć? Wyślij CV na justyna@cluegroup.pl. Pamiętaj, aby zawrzeć poniższą klauzulę, bez tego magicznego hasła z wielkim smutkiem wrzucę Twoje CV do kosza 🙁

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm).

 

I nie popełniaj głupich błędów, które ja popełniłam, tworząc CV.

 

Okej, idę szukać pomysłów na kolory ścian.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Najczęstsze pytania o pozycjonowanie bloga, które dostaję

Dość często dostaję pytania związane z pozycjonowaniem bloga. Postanowiłam wyróżnić te, które się powtarzają, które padają najczęściej, abyś miał je...

Zamknij