Dziś rusza sprzedaż 2. edycji mojego kursu Pozycjonowanie bloga krok po kroku. Na blogu było ostatnio ciszej, bo dopracowywałam to, co mogłam (kursanci pierwszej edycji wkrótce dostaną update). W sieci pojawiły się opinie na jego temat, część też otrzymałam w prywatnej korespondencji. Po drodze pojawiło się też kilka pytań o kurs, dlatego chciałabym przybliżyć, jak wygląda od środka – w końcu sam landing page nie musi mówić wszystkiego.

Kurs jest podzielony na moduły

To znaczy, że nie dostajesz całej wiedzy od razu. Dlaczego? Bo wtedy ciężko jest się zabrać za coś, co ma kilkadziesiąt lekcji. Niektóre tylko porządkują wiedzę, ale są takie, które dla mnie wydawały się na pierwszy rzut oka ogromne i naładowane wiedzą. Taki jest choćby moduł poświęcony optymalizacji.

kurs

Z doświadczenia wiem, że lepiej wiedzę sobie dawkować, zwłaszcza, jeśli jest usystematyzowana, a tutaj taka właśnie jest. To co z tymi modułami?

  1. Moduł 1 poświęcony jest teorii. Pokazuję w nim, jak działają wyszukiwarki, jak możesz szukać informacji, co składa się na pozycjonowanie, wyjaśniam też najważniejsze pojęcia. To dobry start do kolejnych modułów.
  2. Moduł 2 poświęcony jest optymalizacji. To najobszerniejszy dział. Zawiera kilkadziesiąt lekcji, w których krok po kroku tłumaczę, jak optymalizować bloga, jak optymalizować konkretne wpisy przy użyciu dostępnych, darmowych narzędzi.
  3. Moduł 3 poświęcam tworzeniu treści przyjaznych wyszukiwarkom i użytkownikom. Pokazuję techniki tworzenia tytułów przyjaznych Google, bez szkody dla użytkowników. Uczę, jak szukać pomysłów na nowe treści. Przedsmakiem tego modułu był mini-ebook Treści, które lubi Google.
  4. Moduł 4 to zdobywanie linków. Skoro masz już bloga, który jest zoptymalizowany, ciekawe i dobrze wyglądające treści, pomyśl o zdobywaniu linków. Znajdziesz tutaj kilkanaście sposobów, które ja wykorzystuję, które są też świetną inspiracją do znalezienia własnych sposobów.
  5. Moduł 5 to moduł kończący, poświęcony monitoringowi. Pokazuję narzędzia ułatwiające śledzenie postępów w lepszej widoczności bloga w Google.

Każdy z modułów udostępniany jest co tydzień, aby nie przytłoczyć Cię ilością materiału. Co tydzień dostajesz też powiadomienia o dostępie.

Kurs zawiera materiały mieszane

Oprócz treści z całą masą zrzutów ekranu z opisami “co gdzie kliknąć, zaznaczyć, wpisać”, której jest najwięcej, kurs zawiera materiały wideo – tutoriale, w których tłumaczę krok po kroku, jak coś zrobić. W 2. edycji jest ich jeszcze więcej – bo zwrócili mi na to uwagę Kursanci 1. edycji – dzięki! Pamiętajcie, wkrótce update!

W kursie znajdziesz też ćwiczenia – do wykorzystania na własnym blogu – po niemal każdej lekcji. Teoria teorią, ale po prostu MASZ TO WYKORZYSTAĆ u siebie!

Kurs występuje w jednej wersji w cenie 249 zł

Obecna wersja to:

  • Pełny kurs online ze wszystkimi modułami – to oczywiste 🙂
  • Dostęp na zawsze – nie masz czasu teraz? Zacznij naukę później, modul po module. Zgubiłeś dane do logowania? Napisz do mnie, podaj maila, dzięki któremu kupiłeś kurs, dam Ci nowy dostęp, no przecież mówię, że na zawsze!

Kiedy rusza kurs? Czy wystawiam faktury?

  • Kurs rusza, kiedy go kupisz :). Po dokonaniu płatności dostaniesz login i hasło.
  • Tak, wystawiam faktury VAT.

Opinie o kursie Pozycjonowanie bloga krok po kroku

Kurs “Pozycjonowanie bloga krok po kroku” powinno być niezbędną pozycją szczególnie dla wszystkich, którzy zamierzają pisać bloga. Informuje, porządkuje i uczy umiejętności najlepszego pozycjonowania dla naszego bloga. Jeśli nauczymy się wykonywać pewne działania od początku, zaoszczędzi nam to w przyszłości wielu frustracji i straty czasu. Polecam gorąco! – Lidia Kardasz, haniola.com

 

Bardzo przydatny kurs. Chociaż zastosowanie zawartej w nim wiedzy jest dla mnie trudne i wymaga dużej pracy. – Dominika Sikora, domowemontessori.pl.
Najważniejsze, że WRESZCIE jest ktoś, kto mówi o seo prostym językiem. Jest w Polsce wielu blogerów, którzy specjalizują się w pozycjonowaniu, ale ilekroć wchodziłam na ich blogi, dostawałam oczopląsu od wszystkich tych terminów, z których połowy nie rozumiałam. Blogerzy zajmujący się pozycjonowaniem piszą swoje blogi dla osób zaawansowanych, a kurs Justyny jest dla początkujących. No i skupia się na pozycjonowaniu bloga, a nie sklepu czy strony z ofertą. No i sama Justyna pomaga, jeśli czegoś nie wiemy, mamy dodatkowe pytania, potrzebujemy pomocy z optymalizacją bloga (jeśli wybierzemy kurs w opcji VIP). Jeśli ktoś poważnie myśli o blogowaniu, to z pewnością dużo z tego kursu się nauczy. –  cała recenzja kursu na blogu Agnieszki Skupieńskiej biznesoweinfo.pl.
Kurs kupisz klikając poniżej. 🙂

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mamy biuro, chcemy jeszcze Ciebie! ;)

Dziś będzie trochę prywatnie, trochę biznesowo, ale te drogi w moim przypadku pięknie się łączą. Moja wspólniczka, z którą tworzę...

Zamknij