Masz bloga, który zyskuje coraz większe grono czytelników. Co jakiś czas pojawiają się propozycje współpracy – artykułów sponsorowanych, testów produktów, usług, ale Ty chcesz czegoś więcej. Chcesz sprzedawać coś swojego. Kurs on-line, e-book albo produkt fizyczny – książka, torba na zakupy, kubek z cytatem, planner, kalendarz z własnymi grafikami.

Chcesz, żeby Twoi czytelnicy mogli kupować produkty bezpośrednio na Twoim blogu. Albo jeszcze lepiej, masz pomysł na sklep internetowy, znalazłaś hurtownię, która dostarczy towar. Masz tylko parę warunków – nie chcesz płacić abonamentu za sklep internetowy, nie masz też kilku tysięcy złotych na wdrożenie sklepu przez firmę. Sytuacja bez wyjścia? Oczywiście, że nie!

Nauczę Cię, jak stworzyć sklep internetowy!

Pomysł na kurs on-line Sklep internetowy na WordPressie zrodził się kilka miesięcy temu. Razem z Magdą z finansenaobcasach.info zauważyłyśmy, że zapotrzebowanie na wiedzę, jak stworzyć sklep internetowy jest duże, a my mamy wszelkie predyspozycje, żeby nauczyć tego innych. Od słów przeszłyśmy do czynów i tak powstał plan działania. Plan stworzenia kursu, który krok po kroku nauczy najpierw instalacji strony na WordPressie, a finalnie pozwoli na uruchomienie własnego sklepu w internecie. O kursie czytelnicy naszych blogów dowiadują się jako pierwsi.

Co znajdziesz w kursie on-line Sklep internetowy na WordPressie? Czego się nauczysz?

  • Jak zainstalować i skonfigurować stronę na WordPressie.
  • Czym jest WooCommerce i w czym może Ci pomóc.
  • Jak skonfigurować WooCommerce, aby dobrze działał na Twoim blogu lub na zupełnie innej domenie.
  • Jak dodać produkty proste i z wariantami?
  • Jakie płatności w sklepie będą najlepsze? Jak ustawić sposób dostawy, np. do Paczkomatów?
  • Jak nadać sklepowi niepowtarzalny wygląd?
  • Jak powiedzieć o sklepie w internecie?
  • Jak dobrze zoptymalizować Twój sklep pod kątem Google?

Więcej na specjalnie przygotowanej stronie OtwieramSklep.pl.

 Dodatek do kursu – integracja z hurtownią

Jeśli chcesz stworzyć sklep internetowy i zintegrować go z jakąkolwiek hurtownią udostępniającą plik XML, pomożemy Ci! Część hurtowni działa również w modelu dropshipping (wytłumaczymy Ci dokładnie na czym polega) – to doskonała okazja, aby wystartować z nowym biznesem!

Co zawiera kurs i kiedy planujemy ruszyć? Ile kurs będzie kosztował?

To na pewno nurtujące pytanie! 🙂 Kurs składa się z lekcji umieszczonych na specjalnej platformie. Lekcje podzielone są na moduły. Znajdziesz w nich artykuły, ćwiczenia, materiały wizualne i tutoriale video. Otrzymasz praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci krok po kroku stworzyć własny sklep internetowy.

Sprzedaż kursu ruszy na początku 2017 roku, ale warto zapisać się już teraz – dzięki temu, w ciągu tych 2 miesięcy otrzymasz dostęp do bezpłatnych materiałów, które pozwolą Ci podjąć decyzję, co chcesz sprzedawać i czy w ogóle chcesz to robić.

Kurs będzie kosztował kilkukrotnie mniej, niż zapłaciłabyś za rok utrzymania sklepu internetowego w modelu abonamentowym oraz kilkukrotnie mniej za stworzenie takiego sklepu przez profesjonalną firmę. Inwestycja w niego zwróci Ci się z nawiązką!

To jak, zapisujesz się?

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
30 narzędzi marketingowych, które powinien znać każdy bloger

Zamknij